Cukrárna U Kláštera, České Budějovice

O cukrárně U Kláštera

Název Cukrárna U Kláštera pochází z roku 1951, kdy správu objektu převzaly Jihočeské pekárny, které zde provozovaly cukrářskou výrobu až do roku 1989. Poté byl objekt v restituci vrácen panu Ferdinandu Ritterovi. Od druhé poloviny roku 2005 do dnešního dne, v pronájmu provozuje cukrárnu s kavárnou a přilehlou prodejnou pečiva společnost K III, kterou zákazníci znají spíše jako Pekárnu Srnín

Společnost navázala na bohatou tradici cukrářské výroby a k tradičním receptům stále připojuje nové, neotřelé receptury zákusků a dortů, které můžete ochutnat nejen přímo v cukrárně při kávě, ale i v prodejnách, cukrárnách a kavárnách za hranicemi okresu.

Výrobní prostory i zařízení cukrárny byly zrenovovány a zvýšil se i počet cukrářů, jejichž výrobky pravidelně denně rozváží dvě rozvozová vozidla cca 60-ti stálým zákazníkům. Pro maximální spokojenost stálých zákazníků provádí pracovníci cukrárny i pravidelný telemarketing a kromě telefonického převzetí objednávky informují o novinkách v sortimentu. Mezi spokojené odběratele patří jak malé cukrárny, kavárny nebo prodejny, tak i velké obchodní společnosti.

Některé výrobky cukrárny byly i oceněny, např. v loňském i letošním roce získaly 1. místo v soutěži „Chutná hezky. Jihočesky“.

V cukrárně nabízíme kromě zákusků i zhotovení dortů na zakázku dle předlohy dodané zákazníkem. K rozšíření sortimentu můžete přispět i Vy, stačí jen zaslat recept. Každý recept, který uspěje a zákusek zhotovený dle tohoto receptu zařadíme do svého sortimentu, bude odměněn. Podělte se takto s ostatními o skvělé zákusky, které připravovala již Vaše babička či prababička.

Máte-li chuť na lahodný zákusek, navštivte naši cukrárnu U Kláštera, která Vás již brzy přivítá v novém kabátě.