Cukrárna U Kláštera, České Budějovice

!!! V případě objednávky online Vám během 24 hodin bude zaslán potvrzující e-mail, který zaručuje její zhotovení.V případě že e-mail nedostanete, což se může stát např. i při výpadku internetu, kontaktujte prosím vedoucí provozovny tel.: 387 318 292 pro odsouhlasení objednávky.

V této sekci můžete použít objednávkový formulář níže nebo telefonní číslo 387 318 292. Objednávky budou přijímány pouze ve dnech PO - PÁ v hodinách od 8,00 do 14,00. V případě objednávek dortů či zákusků ze sekce sortiment, je třeba kontaktovat nás tři dny předem do 12:00. Při objednávkách svatebních nebo individuálních dortů pro různé příležitosti, je nutné dohodnout se týden předem, ovšem doporučujeme zde osobní konzultaci s vedoucí provozovny Cukrárny U Kláštera, se kterou si na základě telefonické nebo emailové domluvy, můžete sjednat schůzku.  V případě cenově vyšších objednávek, můžeme požadovat složení zálohy. Objednané zboží si v den určení můžete vyzvednout v Cukrárně U Kláštera, nebo dle dohody na některé z našich podnikových prodejen (viz záložka kontakty), která se nachází poblíž Vašeho bydliště.

Informace k cenám výrobků:

Změna ceny vyhrazena. Ceny platné dle aktuálního ceníku v Cukrárně U Kláštera. Cena zobrazená u dortů je pouze orientační. Ceny dortů se určují dle konečné velikosti, hmotnosti dortu a množství použitých modelovacích hmot.

Informace k objednávkám dortů:

Při online objednávce si do popisku můžete, dle Vašeho přání zvolit druh korpusu i náplně. Vybírat můžete z následujících možností:

Korpusy - světlý vanilkový nebo tmavý kakaový

Náplně - klasické máslové v příchutích: vanilka, kakao, oříšek, kokos, karamel, koňak

Náplně jogurto-ovocné v příchutích: meruňka, jahoda, višeň, malina, borůvka. V případě těchto náplní se lze individuálně domluvit i na dalších příchutích, jako jsou například banán, mango, pomeranč, ananas apod...

 

Medové řezy 100g

nutno objednat minimálně 3 pracovní dny před požadovaným dnem dodání    
32,-Kč
objednací číslo: 8945

včelí med, vlašské ořechy, voda, senna creme (oleje a tuky, b-karoten, kys. citronova, sorbát draselný, lecitihin amono-adiglyceridy)), compound karamel (glukozový sirup, cukr, karamelový sirup, voda, aroma (mleko), pasterovaná melanž (Pasterovaná vaječná melanž s přídavkem směsi přírodních organických kyselin a solí E260, E270, rozložitelných tepelnou úpravou s výslednou kyselostí do 1% a s minimálním obsahem kuchyňské soli (do 0, 5%)), marmeláda směs (směs ovocných dření, cukr, kyselina citronova, želírující látka-pektin, potr. barva E 163, aroma, beta karoten), melisa směs (mouka pšeničná hladká, cukr, vlašské ořechy, mléko sušené odstředěné, škrobový sirup, E472b, E477 (emulgátory), pšeničný škrob, E450, E500 (kypřící látky), sůl, E 330 (kyselina)E415 (zahušŤovadlo)E160a (barvivo), aroma)), melisa náplň (cukr, mléko sušené plnotučné, syrovátka sušená, E1414 (modifikovaný škrob), laktoza, rostlinné a mléčné bílkoviny, kukuřičný škrob, E401, E516 (želírující látky), E450 (kypřící látky), E160a (barvivo), ethylvannilin, (aromatická látka).

Medové řezy 100g