Cukrárna U Kláštera, České Budějovice

POZOR !!!   Naše prodejna je v Českých Budějovicích, nezaměňujte jí s Cukrárnou U Kláštera v Sázavě.

 

!!! V případě objednávky online Vám během 24 hodin bude zaslán potvrzující e-mail, který zaručuje její zhotovení.V případě že e-mail nedostanete, což se může stát např. i při výpadku internetu, kontaktujte prosím vedoucí provozovny tel.: 387 318 292 pro odsouhlasení objednávky.

V této sekci můžete použít objednávkový formulář níže nebo telefonní číslo 387 318 292. Objednávky budou přijímány pouze ve dnech PO - PÁ v hodinách od 8,00 do 14,00. V případě objednávek dortů či zákusků ze sekce sortiment, je třeba kontaktovat nás tři dny předem do 12:00. Při objednávkách svatebních nebo individuálních dortů pro různé příležitosti, je nutné dohodnout se týden předem, ovšem doporučujeme zde osobní konzultaci s vedoucí provozovny Cukrárny U Kláštera, se kterou si na základě telefonické nebo emailové domluvy, můžete sjednat schůzku.  V případě cenově vyšších objednávek, můžeme požadovat složení zálohy. Objednané zboží si v den určení můžete vyzvednout v Cukrárně U Kláštera, nebo dle dohody na některé z našich podnikových prodejen (viz záložka kontakty), která se nachází poblíž Vašeho bydliště.

Informace k cenám výrobků:

Změna ceny vyhrazena. Ceny platné dle aktuálního ceníku v Cukrárně U Kláštera. Cena zobrazená u dortů je pouze orientační. Ceny dortů se určují dle konečné velikosti, hmotnosti dortu a množství použitých modelovacích hmot.

Informace k objednávkám dortů:

Při online objednávce si do popisku můžete, dle Vašeho přání zvolit druh korpusu i náplně. Vybírat můžete z následujících možností:

Korpusy - světlý vanilkový nebo tmavý kakaový

Náplně - klasické máslové v příchutích: vanilka, kakao, oříšek, kokos, karamel, koňak

Náplně jogurto-ovocné v příchutích: meruňka, jahoda, višeň, malina, borůvka. V případě těchto náplní se lze individuálně domluvit i na dalších příchutích, jako jsou například banán, mango, pomeranč, ananas apod...

 

Řez duo 60g

nutno objednat minimálně 3 pracovní dny před požadovaným dnem dodání    
23,-Kč
objednací číslo: 8248

voda, vanilmix bez cukru ((E 420 (náhr. Sladidlo), E 1414 (modif. Škrob), sušená syrovátka, podmáslí sušené, E 401, E 516 (zahušťovadlo), E 160a (barvivo ), aroma, E 954 (náhr. Sladidlo )), piškot světlý NS ((pšeničná mouka hladká, E 420 - náhr. sladidlo, mléko sušené odstředěné, škrobový sirup, E 472b, E 477 - emulgátory, kukuř. škrob, pšen. škrob, E 450, E 500 - kypřící látky, sůl, E 330 - kyselina, E 415 - zahušťovadlo, E 160a - barvivo, E 954 - náhr. sladidlo, aroma)), hopla rostlinná šlehačka neslazená (voda, tuk rostl. , rostlinná vlaknina, mléčná bílkovina, sůl, E420, E460, E339, E466 (stabilizátory), E472e, E322, E472b (emulgátory), aroma, E160a (barvivo)), voda, aroma rumové, kakao, vlašské ořechy jádra, pasterovaná melanž (Pasterovaná vaječná melanž s přídavkem směsi přírodních organických kyselin a solí E260, E270, rozložitelných tepelnou úpravou s výslednou kyselostí do 1% a s minimálním obsahem kuchyňské soli (do 0, 5%)).

Řez duo 60g