Cukrárna U Kláštera, České Budějovice

POZOR !!!   Naše prodejna je v Českých Budějovicích, nezaměňujte jí s Cukrárnou U Kláštera v Sázavě.

 

!!! V případě objednávky online Vám během 24 hodin bude zaslán potvrzující e-mail, který zaručuje její zhotovení.V případě že e-mail nedostanete, což se může stát např. i při výpadku internetu, kontaktujte prosím vedoucí provozovny tel.: 387 318 292 pro odsouhlasení objednávky.

V této sekci můžete použít objednávkový formulář níže nebo telefonní číslo 387 318 292. Objednávky budou přijímány pouze ve dnech PO - PÁ v hodinách od 8,00 do 14,00. V případě objednávek dortů či zákusků ze sekce sortiment, je třeba kontaktovat nás tři dny předem do 12:00. Při objednávkách svatebních nebo individuálních dortů pro různé příležitosti, je nutné dohodnout se týden předem, ovšem doporučujeme zde osobní konzultaci s vedoucí provozovny Cukrárny U Kláštera, se kterou si na základě telefonické nebo emailové domluvy, můžete sjednat schůzku.  V případě cenově vyšších objednávek, můžeme požadovat složení zálohy. Objednané zboží si v den určení můžete vyzvednout v Cukrárně U Kláštera, nebo dle dohody na některé z našich podnikových prodejen (viz záložka kontakty), která se nachází poblíž Vašeho bydliště.

Informace k cenám výrobků:

Změna ceny vyhrazena. Ceny platné dle aktuálního ceníku v Cukrárně U Kláštera. Cena zobrazená u dortů je pouze orientační. Ceny dortů se určují dle konečné velikosti, hmotnosti dortu a množství použitých modelovacích hmot.

Informace k objednávkám dortů:

Při online objednávce si do popisku můžete, dle Vašeho přání zvolit druh korpusu i náplně. Vybírat můžete z následujících možností:

Korpusy - světlý vanilkový nebo tmavý kakaový

Náplně - klasické máslové v příchutích: vanilka, kakao, oříšek, kokos, karamel, koňak

Náplně jogurto-ovocné v příchutích: meruňka, jahoda, višeň, malina, borůvka. V případě těchto náplní se lze individuálně domluvit i na dalších příchutích, jako jsou například banán, pomeranč, ananas apod...

 

Bavorský vdoleček 70g

nutno objednat minimálně 3 pracovní dny před požadovaným dnem dodání    
20,90 Kč
objednací číslo: 8301

Korpus (pšeničná mouka hladká světlá, voda, koblihový koncentrát ((rostlinný sušený tuk (s mlékem), cukr, pšeničný lepek, pšeničná mouka, sušená syrovátka, sůl, kypřidlo (E500, E575), emulgátor (E472e, E471), zahušťovadlo E412, protispékavá látka E516, vanilin, enzym, aroma, barvivo E 160a, přípravek zlepšující mouku E300)), pasterovaný vaječný žloutek slazený (33 % cukru), droždí, pšeničná mouka hrubá, tuzemák, aromatizovaný pastovitý přípravek (voda, cukr, jablečná dřeň sterilizovaná, škrob, kyselina citrónová E 330, citrónové aroma, konzervant sorbát draselný E202), vanilkový cukr (cukr krupice, ethylvanilin); palmový fritovací olej)), rum tuzemský 37, 5%, tvaroh, Šlehačka (rostlinná šlehačka (Voda, tuk rostlinný, cukr, mléčná bílkovina, sůl, E420, E463 (stabilizátory), E472e, E322, E472b (emulgátory), aroma, E160a (barvivo), cukr)), cukr moučka, povidla švestková (cukr, švestky, jablečná dřeň, kys. citronova, pektin, barvivo E150a)).

Bavorský vdoleček 70g